czwartek, 25 lutego 2016

Tyczki sadownicze firmy Karmet

Tyczki sadownicze od firmy Karmet,
 po lewej tyczka powlekana, po prawej aluocynk.
Firma Karmet jest producentem tyczek sadowniczych z blachy, wykonywanych indywidualnie pod każdego klienta, w różnych wersjach kolorystycznych. Metalowe tyczki są zdecydowanie bardziej odporne na złamania pod wpływem ciężaru drzewa i jego owoców od standardowego kołka sosnowego, czy bambusa.
W ofercie firmy Karmet znajdują się tyczki metalowe: ocynk, aluocynk oraz powlekane, a także zatyczki do tyczek. 

Tyczka ocynk - wykonana jest z blachy ocynkowanej o grubości od 0,45 mm do 0,5 mm. Ocynkowana powłoka zwiększa jej wytrzymałość na korozję i trwałość do 40 lat, czyli około dziesięciokrotnie więcej niż zwykłe tyczki bambusowe. Zastosowanie wewnątrz tyczki wzdłużnych przetłoczeń dają większą sztywność produktu i zapobiegają wyginaniu. 

Tyczka aluocynk - wykonana z blachy o grubości 0,45 mm do 0,5 mm z dodatkową powłoką zapobiegającą korozji i znacznie zwiększającą trwałość do 50 lat. Sztywność zapewniają wzdłużne rowki wewnątrz tyczki.


Tyczka powlekana - wykonana z blachy aluocynk z dodatkową warstwą tworzywa kompozytowego o grubości do 1 mm. Specjalna powłoka z mieszanki tworzyw sztucznych zapewnia zabezpieczenie tyczki przed wilgocią, promieniowaniem UV i opryskami, gwarantując jej wytrzymałość do 60 lat wzwyż. Powłoka zewnętrzna zwiększa także jej sztywność oraz zmniejsza otarcia kory drzew, a zabezpieczenie termiczne całkowicie niweluje problem przemarzania korzeni.

Zatyczki do tyczek sadowniczych - mogą być stosowane od góry, od dołu, a także z obu stron naraz, dzięki czemu do wnętrza tyczki nie dostaje się woda, czy ziemia. Wpływa to na znacznie dłuższą trwałość tyczek. Zatyczki dostępne w różnych wersjach kolorystycznych.

Więcej informacji uzyskacie na stronie: tyczki-sadownicze.pl
Weźcie udział w wydarzeniu i skorzystajcie z rabatu: www.facebook.com/events
Oraz polubcie Karmet na fb: www.facebook.com/tyczkisadownicze


Poniżej więcej zdjęć!














Zwykły kołek ulega degradacji i pęka po upływie zaledwie paru lat od wstawienia w ziemię.
















Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty